Chaos Vantage Vs D5Render
کدوم نرم افزار بهتره ؟ چرا هر کس یه چیزی رو میگه؟
در این پست بررسی اجمالی از این دو نرم افزار رو خواهیم داشت

چیزی که قبل دیدن فیلم لازمه بدونید !

قبل از اینکه بخواهید این آموزش رو ببینید ، اینو بگم که تمام این موارد برمیگرده به سلیقه شما ، دنیا کم کم داره نرم افزارهای جدید تری رو ارائه میده و این امر باعث میشه هم مجبور شیم علممون رو ببریم بالا و هم سخت افزارمون.
جفت این نرم افزارها نیازمند RTX یعنی گرافیکهای سری 20 انویدیاست . پس اگه این نوع سخت افزار رو ندارید ، زمان و حجم دانلود الکی برای این نصب نرم افزار صرف نکنید.

project lamira  یا همون chaos vantage ، پروژه قدیمی و البته زمان بر شرکت کیوس گروپ بوده که بخاطر عقب نموندن از رقابت بازار ، داره یکساله رایگان لایسنسش رو در اختیار شما قرار میده .
D5Render هم یک پروژه نرم افزاری تقریبا با قدمت کمیه که بخاطر جذب مخاطبش ، بصورت محدود نرم افزار رو رایگان در اختیار شما قرار میده.
قیمت نرم افزارها به ترتیب سالانه بیشتر از 300 دلار برای Vantage و 480 دلار با انقضا آخر عمر شما برای D5Render بوده و خوب عملا D5 گزینه بهتریه برای خارجی ها.
دقت کنید ، جفت نرم افزارها متریالهای ویری رو میشناسن ، اما در Vantage شما عملا یک فایل ویری با نورپردازی و مشخصاتش رو وارد این نرم افزار میکنید.
فکر میکنم توضیحات اولیه تکمیل باشه
و بهتره آموزش رو با هم ببینیم.

چرا هر کس یه چیزی رو میگه؟؟

این سوالیه که برای همه ما پیش میاد؟
چرا هر کس یه چیزی رو میگه؟؟
ببینید ، ما سعی داریم با صداقت با مخاطبمون صحبت کنیم.
این نرم افزار کاملا فری برای یک سال در اختیار شماست. اما دقت کنید ، برای این نرم افزار نیاز به داشتن علم کامل ویری و تنظیم کامل اون در نرم افزاری مثل مکس هستید.
دقت کنید ، نرم افزار کاملا standalone نامیده میشه اما وابستگی کاملی به ویری داره و بیشتر در نقش یک ویوپورت ریل تایمه تا نرم افزار ری ادیتیبل …
به هر حال کیفیت این نرم افزار با توجه به قدرت محاسباتی بالاست و البته اگه دی نویزر رو از گزینه حذف کنیم میشه گفت ، زمان زیادتری رو نسبت به نرم افزارهای دیگه داره.
نیاز سخت افزاری بالاتر و پیچیدگی محیط (نداشتن UI مناسب) یکی از ضعفهای نرم افزار شمرده میشه.
امیدوارم این صحبتها رو دال بر حساسیت روی نرم افزار خاصی نبینید.
و ممنون که این فیلم رو مشاهده میکنید.

پیشنهاد وسوسه انگیز !

با توجه به تجربه 3 ساله در تحول لومیون ایران
و همچنین بدست آوردن بیشترین نتیجه و خروجی لومیون
این محصول متفاوت رو به شما پیشنهاد میکنید !
بدون شک این محصول برای شما مفیده و دیدنش خالی از لطف نیست!